سفر های هوایی همواره یکی از لذت بخش ترین مسیر ها برای رسیدن به مقصد بوده است. البته این روش نیز مانند هر مسیر دیگری دارای معایب و مزایایی بسیاری است. اما در کل اگر بتوانید بلیط هواپیما ارزان تهیه کنید، بهترین راه همان مسیر هوایی است. با این حال، تنها از مقصد دیدن خواهید کرد و زیبایی های مسیر را نخواهید دید. اما این مسئله برای مسیر هایی که بسیار طولانی می باشند، مانند مسیر بندرعباس تا مشهد و یا تبریز به چابهار، نه تنها لذت بخش نیست، بلکه از لحاظ زمانی نیز مقرون به صرفه نمی باشد.

بلیط هواپیما ارزان می تواند در بسیاری از موارد کمک حال افرادی باشد، که به دلیل قیمت بالای بلیط هواپیما از سفر هوایی خود را محروم می کنند. از این رو این بلیط ها مانند فرصتی طلایی برای صرفه جویی در زمان و هزینه می باشند. اما این بلیط های ارزان چگونه به دست می آیند. در این مقاله به برخی از این روش ها اشاره خواهیم کرد، تا شما نیز در صورت نیاز از آن ها بهره گیرید.

  1. اولین روش برای خرید بلیط هواپیما ارزان ، استفاده از پرواز های چارتری می باشد. پرواز های چارتری پرواز هایی هستند که توسط یک تور و یا یک شرکت خاص برای کارکنان و یا مسافرانش در نظر گرفته می شود. در این حالت اگر هواپیما کاملا پر نشود، شرکت به سایر افراد، اجازه خرید بلیط های خود را به همان قیمت و یا کمی گران خواهد داد. این پرواز ها از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه بوده و اطمینان دارید که با مسافرانی به پرواز می پردازید، که دارای یک هدف مشترک هستند.
  2. عرضه بلیط مسافران کنسل شده، راه دیگری برای خرید بلیط هواپیما ارزان است. بسیار متداول است که برخی از مسافران که از هفته ها قبل به رزرو بلیط می پردازند، در زمان سفر پرواز خود را کنسل کنند. در این حالت، بلیط ها در روز و یا ساعات آخر، بر روی برد در فرودگاه و یا شرکت های عرضه بلیط معتبر، مانند سامانه گردشگری کجامجا حک می گردد. این بلیط ها معمولا داری یک سوم و یا نیم بها می باشند. برای استفاده از این نوع بلیط ها باید هر دقیقه سایت و یا برد را چک کنید. زیرا بلیط هواپیما ارزان خواهان بسیاری دارد.

عرضه بلیط هواپیما ارزان در سامانه کجامجا

در میان تمامی شرکت ها و سایت های عرضه کننده بلیط هواپیما؛ سامانه گردشگری کجامجا به دلیل اعتباری که در این زمینه دارد، بسیار مورد اعتماد مسافران قرار گرفته است. در این خصوص تلاش های بسیاری کرده ایم که بهترین خدمات را در کنار بلیط هواپیما ارزان به مسافران خود ارائه دهیم. خدماتی که به صورت رایگان و کاملا کاربردی می باشند.

خرید بلیط ارزان هواپیما در سامانه گردشگری کجامجا بسیار آسان تر از هر سایت و یا شرکت دیگری می باشد. دلیل این امر نیز، سادگی سایت و در عین حال کاربرد بی نظیرش و آپدیت شدن اطلاعات پرواز به صورت لحظه ای می باشد. از این رو دیگر نیازی نیست که به گشت و گذار در سایت های مختلف بپردازید، زیرا که سامانه گردشگری کجامجا می تواند تمامی آنچه که بدان نیاز دارید، در اختیارتان قرار دهد.

سفر های داخلی و خارجی همواره با هزینه های بسیاری همراه می باشند. هزینه هتل، رفت و آمد، خورد و خوراک و... . از این رو برای لذت بردن بیشتر از این موارد، افراد معمولا به دنبال بلیط ارزان هواپیما می باشند. بسیاری از آن ها از ماه ها قبل به رزرو بلیط می پردازند تا بتوانند از این طریق در هزینه سفر خود صرفه جویی کنند.

خرید بلیط هواپیما ارزان برای همگان

همه به صورت یکسان به شرکت های ارائه دهنده بلیط دسترسی ندارند. از این رو برای خرید بلیط مجبور به سفر های یک روزه و یا نیم روزی برای این امر می گردند. این در حالی است که سامانه های ارائه دهنده آنلاین بلیط می توانند این مشکل را حل کنند. با این تفاسیر افرادی که به دور از شهر های بزرگ و یا شرکت های معتبر می باشند، نمی توانند به راحتی و هر لحظه قیمت آنلاین بلیط ارزان هواپیما را چک کنند.

بدین منظور، سامانه گردشگری کجامجا، وسعت فعالیت های خود را وسیع تر کرده و به ارائه بلیط هواپیما ارزان برای همگان پرداخته است. در این سامانه می توانید اطلاعات آپدیت شده پرواز ها را به راحتی مشاهده کرده و خرید و رزرو آن بپردازید. علاوه بر این، درگاه پرداخت اینترنتی امن  این سامانه، به مشتریان اطمینان خاطر بیشتری برای خرید می دهد.

مزایا و معایب خرید بلیط هواپیما ارزان

از جمله مزایایی  خرید بلیط هواپیما ارزان، صرفه جویی در میزان هزینه برای سفر می باشد. اما این روش دارای معایبی نیز می باشد. خرید بلیط ارزان در هر فصل و یا هر زمانی قابل دسترس نیست. از این رو باید برای خرید بلیط ارزان هواپیما همیشه به چک کردن قیمت ها بپردازید. این کار بسیار پرزحمت و زمان بر می باشد. در صورتی که اگر پنل کاربری برای هر مسافر وجود داشته باشد که تنها بلیط های آف خورده و یا پرواز های چارتری برای او به نمایش درآید، وی می توانست به راحتی به آنچه می خواهد، دسترسی داشته باشد.

سامانه گردشگری کجامجا به این امر نیز اندیشیده است و برای هر مسافری که یک پنل کاربری قرار داده که در آن قسمت، هر مسافر می تواند اطلاعات مربوط به پرواز و یا بلیط خود را ببیند. همچنین در این سایت می توانید از دو طریق ایمیل و اس ام اس، به جدیدترین تغییرات قیمت بلیط و سایر خبر ها، مطلع شوید. حتی از همین طریق می توانید به راحتی و بدون دغدغه به بلیط هواپیما ارزان خود، دسترسی بیابید. علاوه بر این در صفحه اصلی سایت، تمامی بلیط های ارزان داخلی و خارجی در معرض نمایش قرار داده می شود و هر دقیقه اطلاعات مربوط به آن ها آپدیت می گردد. همچنین در پنل کاربری خود می توانید تاریخچه ای از تمامی اطلاعات پرواز های خود را بیابید. به غیر از این امر، می توانید بدون فراموشی به لیست پرواز های خود دسترسی داشته باشید.