درباره ما

سامانه گردشگری کجامجا

سامانه گردشگری کجامجا

سامانه گردشگری کجامجا که درسال 1397 ، فعالیت خود را آغاز نموده است، با ارائه ی خدماتی نوین و متنوع در عرصه ی گردشگری، به همراهی همیشگی برای مسافران و گردشگران ایرانی تبدیل شده است. سامانه گردشگری کجامجا به عنوان یکی از کامل ترین و معتبرترین سامانه های گردشگری کشور، آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان و کاربران خود می باشد. لیکن خدمات و امکانات این سامانه گردشگری، تنها محدود به اجرای تورهای مسافرتی و خرید انواع بلیط های داخلی و خارجی برای مسافرت به اقصا نقاط کشور نمی گردد. این سامانه در کنار اجرای انواع تورهای مسافرتی و صدور انواع بلیط هواپیما، جهت پرواز به سراسر دنیا، به ارائه ی خدمات دیگری همچون، اخذ مجوز جهت صدور بلیط قطار، رزرو هتل در سراسر دنیا، صدور بیمه نامه ی مسافرت برای متقاضیان نیز می پردازد، که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این خدمات می توانید، به بخش مربوط به آن در همین سایت مراجعه نمایید. بنابراین کافی است، تصمیم به سفر گرفته و مقصد مورد نظر خود را انتخاب کنید، و ادامه ی مسیر را به سامانه گردشگری کجامجا بسپارید، تا سفری لذت بخش را، با کم ترین هزینه ی ممکن و بدون اتلاف وقت و انرژی، تجربه نمایید. سامانه گردشگری کجامجا ، مفتخر به داشتن تیمی متخصص در زمینه گردشگری و حوزه های مربوط به تکنولوژی و IT می باشد، و همین مساله باعث می شود تا این سامانه، از زیر ساخت های الکترونیکی کاملا استاندارد و آخرین فناوری های روز دنیا در زمینه ارتباطات بهره مند گردد، و با در هم آمیختن صنعت گردشگری که یکی از مهم ترین فعالیت های اقتصاد در هر کشوری است، با تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا، به یکی از اصلی ترین سامانه تخصصی در زمینه ی مسافرت های هوایی و گردشگری تبدیل گردد.

اهمیت صنعت گردشگری در اقتصاد کشور، و ضرورت آن در اشتغال زایی

صنعت گردشگری، به عنوان یکی از مهم ترین فعالیت های اقتصادی در سراسر دنیا، شناخته می شود و شواهد و مدارک نشان می دهند که درآمد ناشی از گردشگری، بیش از یک دهم تولید ناخالص کشورهای جهان را تشکیل می دهد. امروزه صنعت گردشگری و تمامی مشاغل مرتبط با آن، به عنوان اصلی ترین مولفه ی توسعه ی اقتصاد پایدار، شناخته می شوند و تمام کشورهای دنیا در تلاش اند تا با برجسته نمودن جاذبه های طبیعی و تاریخی کشورشان، به تقویت این صنعت در کشور خود و جذب گردشگر از سراسر دنیا، بپردازند. از طرفی دیگر، صنعت گردشگری و مشاغل وابسته به آن، نقش بسزایی را در اشتغال زایی هر کشور، ایفا می نمایند و پرداختن به جنبه های مختلف این صنعت، موجب بهبود وضع اشتغال در هر کشوری می گردد.

استراتژی عملیاتی در سامانه گردشگری کجامجا

سامانه گردشگری کجامجا ، از تیمی حرفه ای و کاملا متخصص در زمینه ی گردشگری و فناوری ارتباطات تشکیل شده است و سیستم مدیریتی آن، از آخرین تکنولوژی های روز دنیا بهره می برد. این سامانه همواره در تلاش بوده است تا کیفیت خود را، به صورت همه جانبه ارتقا بخشد و سیستم مدیریتی خود را، همواره به روز نگه دارد، تا نه تنها در زمینه گردشگری و سفرهای هوایی، بلکه در زمینه ی سیستم های ارتباطی و تکنولوژی های مرتبط با آن نیز رشد نموده، و به نتیجه ای ایده آل در همه ی جوانب دست یابد. سامانه گردشگری کجامجا ، به تعریف اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی برای خود پرداخته است که عبارتند از: • ایجاد پایگاهی متمرکز، جهت اتصال به سیستم رزرواسیون هتل های داخلی • ایجاد پایگاهی متمرکز، که به سیستم فروش بلیط کلیه خطوط هوائی داخلی متصل است • اتصال به موتورهای جستجو، و بوکینگ هتل های مطرح در اقصی نقاط جهان • اتصال به شبکه های جامع فروش بلیط خطوط هوایی دنیا • ایجاد زیرساخت های لازم جهت سرویس دهی به سایر شرکت ها و آژانس های هواپیمایی، جهت اتصال به سامانه متمرکز فروش بلیط و هتل و سایر خدمات ارائه شده توسط این شرکت با امکان مدیریت و تسهیم کمیسیون منافع هر آیتم ارائه شد. • ایجاد سایت فروش آنلاین بلیط، هتل و خدمات ارائه شده توسط این سامانه به مصرف کننده نهایی و ارتقاء میزان دسترسی در موتورهای جستجوی فعال بر روی اینترنت • طراحی تورهای داخلی و خارجی و عرضه آن ها بر روی زیرساخت الکترونیکی، و فعالیت از طریق دفاتر سامانه در قالب کلیه آژانس های فعال در کشور، با استفاده از امکانات و متد نوین در جلب مشتریان و ایجاد رضایتمندی مراجعه کنندگان

ماموریت ها و اهداف آتی کجامجا

سامانه گردشگری کجامجا در تلاش است تا با گردآوردی امکانات متنوع، و خدمات نوین در عرصه ی گردشگری، به بزرگ ترین و معتبرترین قطب گردشگری در داخل کشور تبدیل شده . این سامانه با ارائه ی خدماتی در سراسر دنیا، به عنوان رابطی در بین آژانس های خارج از کشور و داخل ایران نیز شناخته می شود، و بدین ترتیب مراودات توریستی در بین ایران و سایر کشورها را، تا حد زیادی،گسترش می دهد. سامانه گردشگری کجامجا در تلاش است تا با بالا بردن حجم فروش خود، به پایین آوردن هزینه ی سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط این سامانه بپردازد، و شرایطی امن و آسان را، برای خرید مشتریان فراهم نماید.


  • SSL
  • بانک سامان
  • دامنه نرخ بلیط شرکت های هواپیمایی
  • سازمان هواپیمایی کشوری
  • حقوق مسافر
  • شاپرک